Ultradźwięki to oscylacje (fala ciśnienia akustycznego) o częstotliwości niesłyszalnej dla ludzkiego ucha. Ultradźwięki mają częstotliwość większą niż 1 MHz (jeden milion cykli na sekundę). Dźwięk słyszalny ma częstotliwość od 15 000 do 20 000 cykli na sekundę.
RECOVRR wykorzystuje delikatne ultradźwięki do wtłaczania substancji np. Żelu przeciwbólowego RECOVRR w głąb skóry, który stymuluje regenerację stawów i mięśni. Miękkie ultradźwięki są delikatne i nieszkodliwe.

RECOVRR to jeden z najskuteczniejszych dostępnych bez recepty leków przeciwbólowych. Wykorzystuje infuzję ultradźwiękową w połączeniu z miejscowymi środkami przeciwzapalnymi, aby zapewnić szybkie efekty przeciwbólowe.
Normalny krem ​​/ żel przeciwbólowy nakładany na skórę wnika tylko w górne warstwy skóry, w większości przypadków nie jest wystarczająco głęboki, aby uzyskać bardzo skuteczne działanie przeciwbólowe.
Dzięki RECOVRR Active Booster Wand możliwe jest dostarczenie aktywnych składników głęboko przez skórę blisko mięśni i stawów. Tam mogą szybko rozwinąć swoje efekty. Ból często jest zauważalnie zmniejszony podczas jednego zabiegu!

Każdy człowiek jest inny, a wyniki mogą się różnić w zależności od użytkownika. Wielu użytkowników uważa, że ​​ból mięśni i stawów zmniejsza się już po pierwszym użyciu. Stosowany codziennie przez tydzień lub dwa, użytkownik powinien również zacząć zauważać poprawę elastyczności mięśni i większy ruch. Przy regularnym stosowaniu Twoje stawy i mięśnie staną się bardziej ruchliwe / elastyczne, ból zmniejszy się, a aktywność fizyczna wzrośnie.
Jeśli obecnie jesteś pod opieką medyczną z powodu przewlekłego bólu, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem RECOVRR.

• RECOVRR Active Booster Wand to urządzenie ultradźwiękowe, które pozwala w zaciszu własnego domu czerpać korzyści z leczenia fizjoterapeutów w redukcji bólu.
• RECOVRR pomaga w głębszym wlewie / wchłanianiu aktywnych składników z miejscowych środków przeciwbólowych, wspomaga krążenie krwi, przyspiesza metabolizm (regenerację tkanki), zmniejsza i zapobiega obrzękom, przywracając ruchomość i bezbolesny ruch.
• Wspaniałą wiadomością jest to, że RECOVRR można stosować także z ulubionymi produktami przeciwbólowymi do stosowania miejscowego, aby zmaksymalizować ich skuteczność. Nie musisz używać wyłącznie Recovrr Pain-Gel.

Ultradźwięki są szeroko stosowane na całym świecie w wielu zastosowaniach medycznych i terapii. RECOVRR to najnowocześniejsza terapia stawów i mięśni na wyciągnięcie ręki w przenośnym urządzeniu, które możesz nosić wszędzie, gdziekolwiek jesteś, pracujesz, ćwiczysz. Zabieg ultradźwiękowy z RECOVRR „odmłodzi” Twoje stawy, usunie stany zapalne i ból oraz sprawi, że poczujesz się o lata młodziej!
Ultradźwięki wytwarzają szybkie oscylacje o niskiej częstotliwości, które emitują niewidoczne mikrowibracje. Ultradźwięki zapewniają lepszy przepływ krwi i łagodzą ból bez szkodliwych NLPZ występujących w większości tabletek przeciwbólowych. Drogi w Twojej skórze zostają otwarte, umożliwiając tym samym wnikanie w głębsze warstwy skóry istotnych substancji o wysokiej jakości składników przeciwzapalnych. Pomaga składnikom przeciwzapalnym wnikać do mięśni i stawów oraz wyraźnie rozluźnia i uspokaja ból bez użycia niebezpiecznych chemikaliów, NLPZ lub innych drażniących środków miejscowych. RECOVRR jest delikatny, nieinwazyjny i bezpieczny dla każdego typu ciała, nawet o wrażliwej skórze. Dzięki RECOVRR możesz teraz cieszyć się profesjonalnymi metodami leczenia bólu w zaciszu własnego domu!

• Zalecamy używanie różdżki RECOVRR Active Booster Wand raz dziennie w tygodniu przez kilka minut. Czas trwania zależy od leczonego obszaru.
• Zalecamy stosowanie żelu przeciwbólowego RECOVRR dwa razy dziennie, rano i wieczorem.

Ultradźwięki (inaczej fonoforeza) są używane przez kręgarzy, fizjoterapeutów, lekarzy i fizjoterapeutów do pomocy w bólu i regeneracji po urazach.
Klinicznie wykazano, że ultradźwięki pobudzają przepływ krwi do leczonego obszaru, co przyspiesza proces gojenia. Ultradźwięki pobudzają również organizm do produkcji komórek satelitarnych w dotkniętym obszarze.
Komórki satelitarne są prekursorami komórek mięśniowych. Więcej komórek satelitarnych pozwala na większą regenerację tkanek i przyspiesza gojenie i regenerację.
RECOVRR łączy to z silną mieszanką sprawdzonych klinicznie organicznych składników przeciwzapalnych o działaniu miejscowym w naszym żelu przeciwbólowym RECOVRR.
Fonoforeza to użycie ultradźwięków w celu zwiększenia dostarczania składników do / przez skórę. Delikatne wibracje ultradźwięków tymczasowo rozszerzają się i otwierają drogi transportowe, co przyspiesza dostarczanie składników przeciwzapalnych przez skórę do mięśni i stawów, gdzie stają się one bardziej skuteczne.
Ultradźwięk:

• stymuluje przepływ krwi,

• zwiększa zdolności regeneracyjne mięśni i stawów

• wspomaga syntezę kolagenu, który naprawia stawy.
Zabieg ultradźwiękowy zregeneruje Twoje stawy i mięśnie w zaledwie 10 minut!

RECOVRR zapewnia Twoim mięśniom i stawom następujące korzyści:
• Pozwala na wlewanie / wchłanianie ważnych składników przeciwzapalnych głęboko pod skórę dla większej skuteczności. *
• Stymuluje przepływ krwi i zapewnia delikatny masaż.
• Zwiększa metabolizm komórkowy, co pomaga w naprawie i regeneracji komórek.
• Zwiększa produkcję kolagenu i elastyny ​​na poziomie krytycznym dla zdrowych stawów
* Jeśli obecnie jesteś pod opieką medyczną z powodu choroby skóry, przed użyciem Mira-Skin skonsultuj się z lekarzem.

Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Po wysłaniu zamówienia wysyłka na terenie Stanów Zjednoczonych zajmuje około 3-5 dni roboczych. Poza USA czas wysyłki waha się od 5 do 10 dni roboczych.

NEWSLETTER