NASZA HISTORIA

Do mojego Ojca: Twoja podróż po operacjach, opioidach, niekończących się preskryptach, szufladach pełnych balsamów przeciwbólowych i środków przeciwzapalnych nie poszła na marne. Obserwowanie, jak schodzisz po schodach, trzymając się poręczy dla wsparcia i krzywiąc się z bólu przy każdym kroku, skłoniło mnie do rozpoczęcia mojej podróży. Mogę śmiało powiedzieć, tato, że z powodu twojego cierpienia wiele osób nie będzie teraz musiało przechodzić przez wszystko, co zrobiłeś.

T jego firma jest dedykowana Tobie.

-Brendan

Jestem głęboko przekonany, że wiele operacji, leków na receptę i drogich terapii przeciwbólowych nie jest koniecznych, nie zawsze skutecznych i opiera się na zarabianiu pieniędzy, a nie na pomaganiu ludziom. Większość dostępnych produktów tylko blokuje sygnał bólu, ale nie robi nic, aby faktycznie poprawić uszkodzony staw, więzadło, ścięgno lub mięsień.

Jako były specjalista od rehabilitacji z ćwiczeniami korekcyjnymi wiedziałem, że pomoc organizmowi w wyzdrowieniu po urazie i naturalnym wyleczeniu jest o wiele lepsza niż próba zwykłego zamaskowania objawów.

Chciałem stworzyć inną opcję, która miałaby określone wymagania:

Produkt usuwałby wszystkie przyczyny bólu
Produkt był przenośny, łatwy w użyciu i klinicznej jakości
Produkt nie tylko zmniejszał ból, ale także zachęcał i wspierał własny proces gojenia organizmu
Każdy aspekt produktu musiał mieć naukowe i kliniczne dowody na poparcie twierdzeń, które oszaleliśmy
Przede wszystkim musiało zadziałać dla mojego taty.
Jesteśmy zainspirowani do wprowadzenia systemu Recovrr!

Firma Recovrr Systems & Brendan Ridings opracowała zaawansowane technologicznie urządzenie ultradźwiękowe w połączeniu z pierwszym miejscowym żelem, które zawiera leki przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwnocyceptywne w jednym preparacie.

Do wykonania głowicy ultradźwiękowej używamy metali szlachetnych zamiast taniego aluminium, które może wyciekać ślady stopu w głąb skóry. Zaprojektowaliśmy aktywną różdżkę wzmacniającą Recovrr do ładowania za pomocą dowolnej ładowarki USB.

Tyle samo czasu i wysiłku poświęciliśmy na opracowanie i przetestowanie naszego zaawansowanego żelu Anti-Pain (połączenie przeciwzapalnego, przeciwbólowego i przeciwnocyceptywnego). Recovrr Systems z dumą dostarcza produkt o niesamowitych wynikach. Recovrr Systems Ultradźwięki, organiczne żele przeciwbólowe i żele przeciwbólowe na bazie CBD są produkowane w Niemczech, gdzie standardy produkcyjne należą do najwyższych na świecie.

Chcemy poznać Twoją opinię, nie wahaj się podzielić z nami swoimi wynikami za pośrednictwem Facebooka lub poczty e-mail. Jeśli z jakiegokolwiek powodu system Recovrr nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

NEWSLETTER